northec logo

 

Marka Northtec powstała w 2006 roku w Czechowicach-Dziedzicach w województwie śląskim.
Dzięki 20-letniemu doświadczeniu w branży tworzymy rowery zbudowane z solidnych, sprawdzonych elementów, wyróżniające się atrakcyjną grafiką, ciekawym designer, niekwestionowaną jakością i (co bardzo istotne) rozsądnie skalkulowaną ceną.
Porównania osprzętu i wyposażenia w poszczególnych grupach cenowych zawsze wypadają na naszą korzyść. Na korzyść naszych klientów.
Kładziemy nacisk na to, żeby nasze ramy były starannie zaprojektowane pod względem geometrii i grafiki. Dbamy o dobranie odpowiednich komponentów, aby rowery Northtec cieszyły się dużym zainteresowaniem użytkowników i służyły przez wiele lat.
Przez ostatnie dwa lata doprowadziliśmy nasze ramy do technologicznej perfekcji. Nie mieliśmy na nie ani jednej reklamacji. Dlatego zdecydowaliśmy, że od 2016 roku udzielamy 5-letniej gwarancji na aluminiowe ramy naszych rowerów.


Wsłuchujemy się w głosy naszych klientów, dostosowując nasze rowery do ich potrzeb. Corocznie wprowadzamy nowe modele oraz modyfikujemy istniejące tak, żeby były atrakcyjne zarówno wizerunkowo, technicznie i cenowo.
Nasze rowery od roku 2009 testowane są intensywnie przez zawodników Northtec Bike Team.
Rzesze naszych zadowolonych klientów można spotkać nie tylko w Polsce ale również Czechach i Słowacji, Niemczech i na Litwie.
Od początku chętnie konfrontujemy nasz sprzęt z rowerami innych producentów:
http://testy.bikeboard.pl/artykuly,pokaz,b-twin-rockrider-fr6-i-northtec-blade-test-niskobudzetowych-maszyn-grawitacyjnych-2008:1

Jak widać niedrogi rower, to nie musi być rower z wyrzeczeniami. W naszej ofercie znajdują się rowery MTB na kołach o rozmiarach 26, 27,5 i 29 cali, rowery crossowe, trekkingowe i miejskie. Nie zapominamy również o młodszych adeptach kolarstwa. Mamy dla nich przygotowane rowerki na kołach 20 i 24 cale.
Mody rowerowe się zmieniają. Od kilku lat szczególnie popularne są rowery na dużych kołach. Je również poddajemy ocenom.

 

http://www.team29er.pl/testy/1093-test-roweru-northtec-cayon-29-xt

http://www.team29er.pl/testy/1409-test-roweru-northtec-cayon-29