DobreSklepyRowerowe 2

Dobre Sklepy Rowerowe to największa ogólnopolska sieć specjalistycznych sklepów rowerowych, w których znajdą Państwo kompleksową i atrakcyjną ofertę markowych produktów, profesjonalny serwis oraz miłą i fachową obsługę. Wszystko to, w połączeniu z ciekawymi akcjami promocyjnymi organizowanymi w naszych sklepach, gwarantuje komfort zakupów. Dobre Sklepy Rowerowe tworzą ludzie, którzy łączą pracę z pasją jazdy na rowerze. Staramy się, wykorzystując posiadaną wiedzę i długoletnie doświadczenie jak najtrafniej odpowiadać na potrzeby naszych Klientów.

 

DobreSklepyRowerowe 2

 

SKLEPY DO KTÓRYCH ZAWSZE NAJBLIŻEJ

Tworzymy i stale rozwijamy sieć Dobre Sklepy Rowerowe tak, aby Państwu zapewnić jak najwygodniejsze warunki dokonywanych zakupów. Naszą sieć tworzy już ponad 130 placówek na terenie całego kraju.

PROFESJONALNA OBSŁUGA

Większość sprzedawców to zapaleni rowerzyści, dlatego też potrafią oni celnie odczytać Państwa oczekiwania. W Dobre Sklepy Rowerowe staramy się aby Państwo spotkali się z fachową obsługą.

SZEROKA OFERTA DLA FANÓW 29”

Naszym celem jest, aby oferowany przez nas szeroki wachlarz towarów spełnił oczekiwania nawet najbardziej wymagających rowerzystów. Dlatego też, co roku wzbogacamy naszą kolekcję części, strojów i akcesoriów rowerowych o szereg nowości. Oferujemy duży wybór rowerów 29” marki Author i AGang oraz wiele produktów dedykowanych 29er proponowanych przez światowych producentów akcesoriów i części rowerowych.

PROMOCJE

W każdym sezonie oferujemy Państwu możliwość skorzystania z ciekawych promocji. Na stronie www.dobresklepyrowerowe.pl na bieżąco zamieszczamy informacje o dostępnych w Dobre Sklepy Rowerowe akcjach promocyjnych.

SERWIS

Dokładamy wszelkich starań, aby serwisy Dobre Sklepy Rowerowe wyróżniały się fachowością oraz indywidualnym podejściem do Państwa potrzeb. Serwisanci systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje. W pracy używają narzędzi i specyfików cenionych, światowych marek.

eZakup

eZakup to funkcja strony internetowej www.dobresklepyrowerowe.pl umożliwiająca dokonywanie zamówień wybranych towarów z oferty handlowej sklepów sieci i wskazanie miejsca dostarczenia przesyłki. Transakcja sprzedaży dokonywana jest za pośrednictwem wybranego sklepu grupy Dobre Sklepy Rowerowe. Wystarczy, że wypełnicie Państwo i odeślecie specjalny formularz zamieszczony w zakładce Dane do realizacji, a następnie ustalicie wszelkie szczegóły ze sprzedawcą. Przesyłkę dostarczymy za pośrednictwem spedycji DHL.